szorstki napisał(a):

O tak, iście motywująca byłaby ta mowa.
Szanowni Państwo
W najbliższym czasie nie zamierzam za bardzo interesować się naszą firmą. Nie będzie podwyżek, premii świątecznych. Nie będzie nowych inwestycji ani nawet nowej wykładziny i darmowej kawy w bufecie. I wodę też musicie sobie w lecie kupić sami. I sprzątać też bo sprzątaczki zwolnię. Ale oczywiście liczę na waszą lojalność i że nadal będziecie zap...ć jak zawsze. Cel pozostraje niezmienny a nawet liczę, że sprzedaż wzrośnie o 20 %. Co najmiej o 20. I każdego, kto się wyróżni wyp...e pierwszego.
Rozumiem, że po takiej mowie każdy w robocie łapie za łopatę, długopis czy co tam ma i zapi..la...
|
Porządny poziom ironii. Tak lubię

Trudno się nie zgodzić. Nie potrafie określić kierunku w którym dryfujemy. To co robi Cupiał nie jest do określenia w żaden racjonalny sposób.