Czy ktoś może polecić jakieś strony z ogłoszeniami (prywatnymi, nie dealerów) samochodowymi z takich krajów jak Holandia, Belgia?
Plus dorzucić kilka słówek tłumaczenie, bo "ni chuja" tego języka nie ogarniam...
Ewentualnie czy zna ktoś może pośredników od których można kupić auto od pierwszego właściciela?
Tu gdzie teraz mieszkam (anglia) jest specjalne centrum aukcyjne gdzie właśnie kupuje się w ten sposób auta. Sęk w tym, że szukam jednak czegoś z europejską kierownicą.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
Coglin napisał(a):

Za punktu mogę mieć nawigację Mio Spirit 6970 LM.
Opłaca się ją wziąć? Dobre w ogóle są mapy Mio?
Da się na niej zainstalować AM albo Igo?
|
Jak ją tylko odblokujesz to na pewno możesz zainstalować Automapę.
Tu znalazłem jakąś ofertę na allegro, mozesz go spytać o igo:
http://allegro.pl/gps-mio-spirit-697...132224961.html
Inna sprawa, że jak chcesz korzystać AM, to lepiej sprzedać tą nawigację (widzę że chodzi za ponad 600 zł na allegro), a kupić coś taniego o podobnych parametrach sprzętowych:
http://allegro.pl/nawigacja-modecom-...387687765.html a am sobie dokupić osobno (albo...

).