Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9489
Stary 01.06.2015, 08:59
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Te rozkminy w temacie meczowym czy sie piłkarzom chce czy nie, czy odpuścili puchary bo im nie płacą najlepiej świadczą o tym, ze my na żadne mistrzostwo czy puchary nie jesteśmy gotowi.
W dobrze zorganizowanym klubie, a tylko taki może o czymś myśleć w pucharach nie ma na takie dywagacje bo po prostu nie ma powodów.
Najpierw trzeba organizacyjnie wszystko poukładać, a później można stawiać pilkarzom cele, a nie znowu od dupy strony.
Mleko się już rozlało. Trudno teraz, nawet jeśli chęci są, będzie wszystko poukładać. Pytanie czy wpływy z biletów, praw telewizyjnych i pozostałe są wyższe niż koszty funkcjonowania bez spłacania długów. Jeśli nie...
Odpowiedz cytując