dynek.pl napisał(a):

Te rozkminy w temacie meczowym czy sie piłkarzom chce czy nie, czy odpuścili puchary bo im nie płacą najlepiej świadczą o tym, ze my na żadne mistrzostwo czy puchary nie jesteśmy gotowi.
W dobrze zorganizowanym klubie, a tylko taki może o czymś myśleć w pucharach nie ma na takie dywagacje bo po prostu nie ma powodów.
Najpierw trzeba organizacyjnie wszystko poukładać, a później można stawiać pilkarzom cele, a nie znowu od dupy strony.
|
Mleko się już rozlało. Trudno teraz, nawet jeśli chęci są, będzie wszystko poukładać. Pytanie czy wpływy z biletów, praw telewizyjnych i pozostałe są wyższe niż koszty funkcjonowania bez spłacania długów. Jeśli nie...