PiVoSH92 napisał(a):

|
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...
|
My raczej nie mamy krycia stricte indywidualnego tylko mieszane, więc nie do końca można mówić, że był wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. Ktoś jeszcze tam ma swoją winę. Niemniej uważam, że bodaj najniższy Jović w takim punkcie PK przy sfg to beznadziejny pomysł. Prędzej go dać na skraj PK lub na linię bramkową.
Co ciekawe internety sugerują, że Rzeźniczak jest wyższy tylko o 2-5cm od Jovicia, jakoś sobie tego nie wyobrażam.