|
Po strzeleniu bramki, Legia zaprosiła nas, żebyśmy też coś strzelili.
Ale, że naszym kopaczom raczej się nie chce wygrywać, a nawet strzelać, to wyszło jak wyszło.
Jak by kasa się zgadzała to myślę, że z taką słabą Legią jak wczoraj, spokojnie byśmy wygrali.
Najśmieszniejsze jest to, że wciąż mamy szanse na puchary.
Nasza liga jest zajebiście słaba.
|