FraMat napisał(a):

|
Dobrze, że Brożek nie dostał tej piłki, bo mógłby ją schrzanić i wtedy na niego wylewano by żale. A tak - zły, zły Stlic...
|
Dokładnie

W Białymstoku był płacz na Gułe dziś na Stilicia, a prawda jest taka że bez wypłąt nie będzie wyników.
Na PO mam nadzieje że ze Śląskiem Jović wreszcie oglądnie ławe bo tn koleś nie nadaje się nawet na tek "mocną" lige jak polska. Bury to jeden z najlepszych PO w lidze i grzechem jest go ciułanie na innych pozycjach