Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 31.05.2015, 21:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Brożek nie dostał tej piłki, bo mógłby ją schrzanić i wtedy na niego wylewano by żale. A tak - zły, zły Stlic...
Dokładnie W Białymstoku był płacz na Gułe dziś na Stilicia, a prawda jest taka że bez wypłąt nie będzie wyników.

Na PO mam nadzieje że ze Śląskiem Jović wreszcie oglądnie ławe bo tn koleś nie nadaje się nawet na tek "mocną" lige jak polska. Bury to jeden z najlepszych PO w lidze i grzechem jest go ciułanie na innych pozycjach
Odpowiedz cytując