Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 31.05.2015, 21:00
Mecz średni z obu stron, kibicowsko też gorzej niż ostatnio.
Doping Legii zamulający, Wiślaków mniej niż na ostatnim wyjeździe do Warszawa.
"Kto nie skacze ten za Wisłą" - było paru takich na sektorze tuż obok wiślackiego, w tym ja.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując