Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
9481
31.05.2015, 20:16
na miejscu p. Cupiała oddał bym ten klub za bezcen następnemu milionerowi który będzie miał sztab bardziej kumatych współpracowników i lepszą wizję
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband