|
miałbym do was pytanie gdzie jest sponsor na koszulki tak dawno zapowiadany gdzie jest p.Cupiał który miał wizję wielkiej Wisły moim zdaniem tutaj trzeba by było zacząć od początku jeśli pan nadPrezes nie chce wykładać kasy to niech sprzeda klub dla jego dobra jeśli go nie chce sprzedawać to niech go dalej trzyma jak zabawkę ale niech zacznie kasę płacić taką jak kiedyś i niech się dalej nim cieszy bo takiej kasy jak w ten klub wpakował nigdy nie odzyska
|