Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9478
Stary 31.05.2015, 19:33
Wytłumaczy mi ktoś jedną sprawę. Dlaczego właściciel żąda od klubu spłaty zadłużenia skoro to ON SAM z własnej woli zainwestował w zespół pieniądze, Wisła BC o żadną pożyczkę nie błagała, jak się znudziło to należy sprzedać klub komuś kto chciałby uczynić z Wisły z powrotem wielką drużynę. Duże miasto jest, potencjał kibicowski jest, potrzeba tylko kogoś kto zainwestuje w ten klub poważne pieniądze. Skoro Lechii się udało znaleźć kogoś takiego, to czemu nam nie? Jedyną przeszkodą jest dług, bez którego Cupiał nie chce sprzedać Wisły, zaczynam mieć wrażenie, że z największego dobrodzieja XXI wieku, zmienił się w największą szkodę dla klubu hamując jego rozwój. Przecież jest biznesmenem i właścicielem jednej z większych firm na skalę europejską, i wątpię aby naprawdę liczył na to, że to zadłużenie zostanie spłacone, bo jasne jest że nie zostanie no chyba że za 200 lat przy takiej grze i takich dochodach. Strasznie niezrozumiałe jest zachowanie nadprezesa...
Odpowiedz cytując