|
Rozkoszujcie się jeszcze grupą mistrzowską i to że "problemem jest brak pucharów"
W kolejnym sezonie będziemy na dnie tabeli, tak jak by to wynikało z wyników w tym roku.
Ale mam nadzieję, że Moskala nie zwolnią, gramy jak nigdy przegrywamy jak zawsze.
Trzeba dać czas Moskalowi i przeboleć następny sezon widać, że pod jego wodzą pseugrajki są w stanie zagrać solidne zawody. Tak jak z Jagą dobry mecz a w....... przez indywidualne błędy. Trzeba schodzić z pensji powoli i szukać kolejnych Jankowskich bo to tacy piłkarze teraz będą u nas grać.
|