Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 31.05.2015, 19:17
Rozkoszujcie się jeszcze grupą mistrzowską i to że "problemem jest brak pucharów"

W kolejnym sezonie będziemy na dnie tabeli, tak jak by to wynikało z wyników w tym roku.
Ale mam nadzieję, że Moskala nie zwolnią, gramy jak nigdy przegrywamy jak zawsze.
Trzeba dać czas Moskalowi i przeboleć następny sezon widać, że pod jego wodzą pseugrajki są w stanie zagrać solidne zawody. Tak jak z Jagą dobry mecz a w....... przez indywidualne błędy. Trzeba schodzić z pensji powoli i szukać kolejnych Jankowskich bo to tacy piłkarze teraz będą u nas grać.
Odpowiedz cytując