Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 31.05.2015, 19:00
arti napisał(a):Wyświetl post
W środę pewnie remis, z Amiką jeśli będzie taka potrzeba to w pałę, a potem zasłużone wakacje.
Patrząc na dzisiejszą a grę Pogonii, to ciekaw jestem niezwykle czy paru zawodników nagle nie przeżyje renesansu formy.
Niczego nie sugeruje, ciekawy tylko jestem
Odpowiedz cytując