arti napisał(a):

|
W środę pewnie remis, z Amiką jeśli będzie taka potrzeba to w pałę, a potem zasłużone wakacje.
|
Patrząc na dzisiejszą a grę Pogonii, to ciekaw jestem niezwykle czy paru zawodników nagle nie przeżyje renesansu formy.
Niczego nie sugeruje, ciekawy tylko jestem
