siemstein napisał(a):

|
Przestańcie z tym Stiliciem, bo gdyby nie on gralibyśmy w grupie spadkowej, a biorąc pod uwagę naszą dyspozycję wszyscy wiemy jak by to się mogło skończyć. Zajebał dużo, owszem, ale chwała mu za to co już zrobił. W podobnych sytuacjach, które on miał nie wiadomo jak zachowałby się kto inny, ale można mieć wyobrażenie. Wystarczy spojrzeć na sytuację Garguły w Białymstoku. Da się bardziej zjebać. Stilić odchodzi po sezonie, znajdziecie sobie kogo innego do jebania
|
Podobnie z Brożkiem - słabsza runda i już zaczyna sie besztanie i teksty typu "dać jakiegoś juniora to zagra lepiej". Wszystkim marudzącym proponuje spojrzeć na klasyfikacje kanadyjską, a następnie spróbować wyobrazić sobie gdzie byłaby Wisła bez goli i asyst tej dwójki.