South napisał(a):

|
Szkoda byłoby go wyrzucać nie dając mu nawet szansy przepracować z piłkarzami okresu przygotowawczego. Ostatnim razem, jeśli dobrze pamiętam to też przyszedł na "spaloną ziemię ". Mam nadzieje, że od nowego sezonu zaczniemy wreszcie wprowadzać młodych piłkarzy( wiem wiem poziom I ligi, ale może jakoś się ogarną).
|
Ostatnim razem przeszedł okres przygotowawczy w zimie i było to samo. Niemniej, też jestem za tym, żeby został, mimo że, spójrzmy prawdzie w oczy, wyniki tragiczne. I proszę, nie piszcie jako argument za tym, żeby Moskal został, że Wisła jakiś pomysł na grę ma, bo nie ma, albo ten pomysł jest po prostu chujowy. W normalnych okolicznościach byłbym za tym, żeby Moskal odszedł. Ale sytuacja jest jaka jest, także lepiej żeby został