Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9474
Stary 31.05.2015, 18:41
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Brawo Panie Gaszynski, dzisiejszym meczem Wisła gwarantuje sobie walkę o europejskie trofeum w przyszłym sezonie! Obietnica spełniona, Nasz prezes faktycznie jest cudotworcą (w przyszłym sezonie zagramy w Pucharze Polski, Polska leży w europie tak więc spokojnie można go nazwac europejskim Pucharem)
Podbijał bębenek bo co miał powiedzieć, zresztą może były wtedy jakieś szanse na poprawę finansów. Mam nadzieję, że latem Gaszyński znajdzie skądś jakąś kasę dla klubu, a i Cupiał się ocknie bo inaczej przyszły sezon będzie bardzo bardzo ciężki.
Odpowiedz cytując