Stelio napisał(a):

|
Brawo Panie Gaszynski, dzisiejszym meczem Wisła gwarantuje sobie walkę o europejskie trofeum w przyszłym sezonie! Obietnica spełniona, Nasz prezes faktycznie jest cudotworcą (w przyszłym sezonie zagramy w Pucharze Polski, Polska leży w europie tak więc spokojnie można go nazwac europejskim Pucharem)
|
Podbijał bębenek bo co miał powiedzieć, zresztą może były wtedy jakieś szanse na poprawę finansów. Mam nadzieję, że latem Gaszyński znajdzie skądś jakąś kasę dla klubu, a i Cupiał się ocknie bo inaczej przyszły sezon będzie bardzo bardzo ciężki.