filemon napisał(a):

|
Co ma Gaszyński do tego, że spadły szanse na grę w pucharach?
|
Zatrudnienie słabego trenera (tylko błagam, niech ludzie z argumentem typu "przecież grają ładną piłkę" się nie odzywają, Kazek statystyki ma tragiczne, zaledwie 3 wygrane w tym 2 z drużynami z dolnej połówki tabeli, a jest w klubie już od połowy marca) , zaległości w wypłatach, brak sponsora (wiem, że niby dał sobie czas do końca roku, ale na 100% nic z tego nie będzie jak nie będzie pucharów), słaby marketing i powolne podążanie drogą widzewa. Kto ponosi winę za taki stan rzeczy jeśli nie prezes i zarząd? No tak, jeszcze jest właściciel, który ma kompletnie w d...pie swój klub, ale przecież na niego złego słowa nikt nie powie... Wiadomo, że Gaszyński nie ponosi za to winy bezpośrednio, ale zawsze można się pośmiać z kolejnego już "złotoustego" prezesa... Szczerze mówiąc to już bym wolał, gdyby klub ogłosił upadłość i zaczął kompletnie od 0 z nowym inwestorem z pomysłem na długofalową politykę klubu, jedyne czego się boję to właśnie pogrążania się w przeciętności i dziadostwie...