Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9472
Stary 31.05.2015, 18:36
raindog napisał(a):Wyświetl post
Kazio Moskal 100% poparcia. Niech ktoś zacznie płacić piłkarzom, to będziemy mogli go ocenić. Na razie na plus. Widać jakiś pomysł na grę. ...tylko te pechowe wyniki.
Szkoda byłoby go wyrzucać nie dając mu nawet szansy przepracować z piłkarzami okresu przygotowawczego. Ostatnim razem, jeśli dobrze pamiętam to też przyszedł na "spaloną ziemię ". Mam nadzieje, że od nowego sezonu zaczniemy wreszcie wprowadzać młodych piłkarzy( wiem wiem poziom I ligi, ale może jakoś się ogarną).
Odpowiedz cytując