raindog napisał(a):

|
Kazio Moskal 100% poparcia. Niech ktoś zacznie płacić piłkarzom, to będziemy mogli go ocenić. Na razie na plus. Widać jakiś pomysł na grę. ...tylko te pechowe wyniki.
|
Szkoda byłoby go wyrzucać nie dając mu nawet szansy przepracować z piłkarzami okresu przygotowawczego. Ostatnim razem, jeśli dobrze pamiętam to też przyszedł na "spaloną ziemię ". Mam nadzieje, że od nowego sezonu zaczniemy wreszcie wprowadzać młodych piłkarzy( wiem wiem poziom I ligi, ale może jakoś się ogarną).