Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9469
Stary 31.05.2015, 18:05
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Brawo Panie Gaszynski, dzisiejszym meczem Wisła gwarantuje sobie walkę o europejskie trofeum w przyszłym sezonie! Obietnica spełniona, Nasz prezes faktycznie jest cudotworcą (w przyszłym sezonie zagramy w Pucharze Polski, Polska leży w europie tak więc spokojnie można go nazwac europejskim Pucharem)
Co ma Gaszyński do tego, że spadły szanse na grę w pucharach?
Odpowiedz cytując