!!IRIVER!! napisał(a):

|
A tak btw. to kibice Legii naprawdę zartownisie z Was z tymi pociskami po Marciniaku. Trzeba mieć w sobie doprawdy wiele honoru, żeby jebac na sędziow w Waszej sytuacji.
|
Idź na swoje forum wylewać żale.Nie od dzisiaj sędziowie pomagają 7egii