Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 31.05.2015, 17:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niestety tylko w naszych sercach. Piłkarzy ich nie chcieli, więc ich nie będzie.
Naprawdę w tym roku bardzo niewiele trzeba było by grać w pucharach.
I niewiele więcej by walczyć o MP. Masakra. Dzis ten mecz slaby dla obu stron, wygral zespół troche lepiej poukladany. Gol z wolnego którego mozna bylo gwizdnac, kartka dla Sadloka bezzasadna.
Odpowiedz cytując