Gwiaździsty napisał(a):

Niestety tylko w naszych sercach. Piłkarzy ich nie chcieli, więc ich nie będzie.
Naprawdę w tym roku bardzo niewiele trzeba było by grać w pucharach.
|
I niewiele więcej by walczyć o MP. Masakra. Dzis ten mecz slaby dla obu stron, wygral zespół troche lepiej poukladany. Gol z wolnego którego mozna bylo gwizdnac, kartka dla Sadloka bezzasadna.