Mario nh napisał(a):
|
Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.
|
silver03 napisał(a):


10znaków
|
Tak właśnie jest ale Ty tego nie dostrzegasz.