Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 31.05.2015, 16:33
Beznadziejnie Stilić, Garguła i Boguski,
Słabo Burliga, słabo Jović, słabo Sadlok, słabo Guerrier.
Przeciętnie Głowacki, Brożek i Guzmics.
Dobrze Dudka i Jankowski.
Najlepiej Buchalik.

Sędzia nie zrobił nic, by w nagłówkach pojawiło się, że arbiter pomógł Legii. Natomiast bardzo jej pomógł - faul Sadloka (przed golem)? Nie sądzę, a żółta tym bardziej nie. Żółta dla Jovicia za co? Rzeźniczak stempluje Brożka - bez kartki, Guerrier Rzeźniczaka - kartka. Dodatkowo wiele sytuacji zabranych, np rożny po piętce Stilicia czy faul Brzyskiego na Jankowskim. To się wydaje drobnostka, ale kilkanaście takich drobnostek składa się na wynik.

Nie rozumiem też dlaczego Guerrier wchodzi, gdy przestajemy grać z kontry, a zaczynamy (powinniśmy) kombinacyjnie. To ewidentnie nie jego działka. Powinien grać od początku, a właśnie w przypadku straty gola - Boguski.
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.05.2015 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując