|
Dlaczego wy tu komentujecie? Dlaczego się irytujecie?
Kolejny mecz gdzie z premedytacją są niewykorzystywane podbramkowe sytuacje, kolejny mecz gdy sabotuje się akcje ofensywne, kolejny mecz gdzie popełnia się z premedytacją błędy w obronie.
77 min Stępiński pokazuje Gargule gest "money money"
80 min Jankowski w sposób skandaliczny podaje świecą na skrzydło do Guerriera
87 min skandaliczne dośrodkowanie z prawej strony Barientosa
itd. itd. itd.
JEDNA WIELKA ŚCIEMA
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
|