Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 31.05.2015, 16:30
Cytat:
Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:


W jaki sposób gospodarze zdobędą bramkę?

- ze spalonego
- po niesłusznym karnym
- po niesłusznym wolnym
- po zagraniu ręką
- po tym jak piłka opuści boisko, a sędzie każe kontynuować gre
- sędzia osobiście wniesie piłkę do bramki
Także tego

Beznadziejny mecz. Nikogo nie da się wyróżnić. Obrona jak zwykle - coś stracić trzeba. W pomocy nikogo kto zrobi różnice. W ataku Brożek, którego nigdy nie ma tam gdzie powinien być. Tyle tylko, że przeciwnik równie słaby...

Ciekawe czy Lewczuk blokował strzał Stilicia ręką? C+ nie uraczyło nas powtórką.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując