Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 31.05.2015, 16:28
Spotkały się ze sobą dwie drużyny o podobnym poziomie, z czego jednej bardziej dziś dopisało szczęście.

Z taką grą Legia nie ma czego szukać w el. LM.

Sabotażysta Stilić niech już sobie idzie do Lecha, Lechii, gdziekolwiek - z dala od Wisły.
Odpowiedz cytując