AS82 napisał(a):

|
Nie stosuj socjotechniki ,że zabijane są dzieci bo 2 cm skrzek ,który nic nie czuje nie jest człowiekiem.
|
Jakby to powiedzieć palikotku: dużo ryzykujesz. Biorąc pod uwagę "poziom" prezentowanych przez Ciebie argumentów to naprawdę bardzo blisko do tego, aby stwierdzić że sam jesteś takim "nic nie czującym, skrzekiem". A wtedy, jeśli ktoś chciałby być konsekwentny w prezentowanym przez Ciebie rozumowaniu, to .... Ni ma chłopa
