Cytat:
|
I jeszcze jedno dlaczego przeciwnicy aborcji są na ogół za karą śmierci?
|
Bo myślą? Bo są przeciwko zabijaniu niewinnych dzieci ale sa jednocześnie za eliminacją śmieci pokroju pedofilów i morderców?
Bo wy lewaki jesteście pojebani, jesteście za szanowaniem ludzi, tolerancją prawami człowieka a jednocześnie uderzacie w najbardziej bezbronne istoty tego świata czyli dzieci. Jesteście za tolerancją a bardziej niż zwykłych ludzi chronicie bandytów - zniesienie kary śmierci, niewysokie kary dla morderców i pedofilów. To jest chora lewacka logika, lepiej zabić dziecko niż bandytę bo przecież bandycie jako człowiekowi należy się szacunek, ma równe prawa itp a dziecko, zabić i luj z nim.
A co do Chazana to nawet w POjebanym państwie został uniewinniony także możesz sobie darować swoje lewe wynurzenia na temat jego osoby.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.