Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 31.05.2015, 13:16
Moja poprzednia propozycja (3-3 FT po prowadzeniu 0-3) to śmiech przez łzy. Naprawdę bym chciał 0-1 w 93 po kontrowersyjnej decyzji sędziego, tym razem przeciwko stołecznym.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 31.05.2015 o godz. 13:18.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując