Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17275
Stary 31.05.2015, 11:46
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Co do Węgier - ETO w stanie upadłości - gracze nie dostawali kasy od lutego, mogą odejść za darmo, co do innych - kluby spadają do 2 ligi, lub niżej, więc pewnie nie będą kosztować kroci.
Pomysł dobry, pytanie tylko od kiedy "nasi" nie dostali kasy i czy nawet taki Węgier będzie ryzykował przejście z jednego bankruta do drugiego?
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując