TRNKRN napisał(a):

|
Co do Węgier - ETO w stanie upadłości - gracze nie dostawali kasy od lutego, mogą odejść za darmo, co do innych - kluby spadają do 2 ligi, lub niżej, więc pewnie nie będą kosztować kroci.
|
Pomysł dobry, pytanie tylko od kiedy "nasi" nie dostali kasy i czy nawet taki Węgier będzie ryzykował przejście z jednego bankruta do drugiego?