Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9464
Stary 30.05.2015, 23:16
Jeżeli jest tak jak pisze Miga w PS (a odnoszę wrażenie, że pijecie do dzisiejszego artykułu), to obawiam się, że na długi czas zawitamy do grona zespołów środka tabeli (chyba, ze Klub ogłosi upadłość). Jestem skonfundowany, bo od paru miesięcy słyszę naprzemiennie głosy o wychodzeniu na prostą i upadku. Z czego ostatnio coraz częściej te ostatnie.
Odpowiedz cytując