Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1877
Stary 30.05.2015, 21:26
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
to jest "merytoryczny" komentarz do Twoich ostatnich wpisów , na nic więcej nie zasługujesz, nie bierz tego osobiście do siebie , mam na myśli Twoje "poglądy"
Niczego wiecej sie nie spodziewalem wiec zaskoczony nie jestem...Oczywiscie ze nie biore tego do siebie. Nie jestes w stanie mnie obrazic
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując