kerim1906 napisał(a):

|
to jest "merytoryczny" komentarz do Twoich ostatnich wpisów , na nic więcej nie zasługujesz, nie bierz tego osobiście do siebie , mam na myśli Twoje "poglądy"
|
Niczego wiecej sie nie spodziewalem wiec zaskoczony nie jestem...Oczywiscie ze nie biore tego do siebie. Nie jestes w stanie mnie obrazic