Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.05.2015, 20:15
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Dawaj lepiej cos "za Gmyzem"...nieoficjalnie...
to jest "merytoryczny" komentarz do Twoich ostatnich wpisów , na nic więcej nie zasługujesz, nie bierz tego osobiście do siebie , mam na myśli Twoje "poglądy"
Odpowiedz cytując