Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 30.05.2015, 19:18
kuba.j.g. ( Ty tak serio) Co do 2 części to czy wybory były uczciwe poczytaj http://niezalezna.pl/67376-rkw-alarmuje-nieprawidlowosci-i-masowe-odwolywanie-czlonkow-komisji-relacja
Protesty wyborcze można było zgłaszać od dnia ogłoszenia wyników przez PKW przez 7 dni (dlaczego nie były zgłaszane? domyśl się).
Co do pierwszej części to zastanawiam się co byś napisał 5 lat temu o o podwyższeniu wieku emerytalnego czy wysyłaniu 6-latków do szkoły? Czy będą zdolni do tego oby nie ale czas pokaże.
Odpowiedz cytując