Dariusz Dudka będzie grać w przyszłym sezonie w innym polskim klubie lub wyjedzie na Bliski Wschód,
Negocjacje były krótkie. Wisła zaproponowała piłkarzowi obniżkę zarobków,a ten się nie zgodził. Dalszych rozmów już nie było. Po sezonie drużyna Wisły mocno się zmieni. Szanse na zatrzymanie Semira Stilicia są takie, jak szanse krakowian na mistrzostwo Polski. Coraz częściej słychać też, że klub…SZUKA NOWEGO TRENERA. Wszechobecne kłopoty finansowe sprawiają, że piłkarze nie chcą rozmawiać o teraźniejszości.
Jestem świeżo po lekturze "Snu o Potędze" i jestem zaskoczony, że w rzeczywistości było gorzej niż myslałem. Myślałem, że królowało w Wiśle dyletanctwo, ale to było wręcz PARTACTWO. Gorzej, że to jest jak przeżywanie ciągle tej samej histroii na nowow!
Kolejny nowy trener? ....A kto zapłaci obecnemu i byłym

Obligacje? Żeby je wyemitować trzeba się liczyć z kosztem rzędu 10% odsetki.......a kto niby kupi te obligacje jak Wisła jest NIEWYPŁACALNA? Tu się prosi o upadłość! Czrno to widzę.