Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70107
Stary 30.05.2015, 13:20
Dudka zagrał jeden bardzo dobry mecz, kiedy prawdopodobnie musiał się pokazać wobec nowego klubu.
Reszta dokładnie jak gdy odchodził pierwszy raz z Wisły.
Od czasu do czasu się chciało...

Będzie ciężko z naszymi mozliowsciami znależć piłkarza o podobnym poziomie, ale z niewolnika nie ma pracownika.
Dlatego, pożegnam go bez żalu.

O, ile w ogóle odejdzie.
Odpowiedz cytując