Temat
:
[35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
piro
Junior Member
Od: 05.2015
Offline
#
64
30.05.2015, 00:55
sędzia główny to nic bo liniowi są znów chyba niestety z warszawy,a przecież to oni głównie drukują, kórwa pomścić wreszcie ten chory system
Ostatnio edytowane przez piro : 30.05.2015 o godz. 00:59.
piro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piro
Znajdź inne posty napisane przez piro