Wyświetl pojedynczy post
piro
Junior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 30.05.2015, 00:55
sędzia główny to nic bo liniowi są znów chyba niestety z warszawy,a przecież to oni głównie drukują, kórwa pomścić wreszcie ten chory system
Ostatnio edytowane przez piro : 30.05.2015 o godz. 00:59.
Odpowiedz cytując