Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 29.05.2015, 22:02
fialo napisał(a):Wyświetl post
Musisz płakać jak mała dziewczynka tu i na forum Legii? Rozumiem na wyjazd zapisany, bo poziom napinki internetowej tak wysoki, ze chyba rozsadzisz sektor gości jak rykniemy jazda z k..?

Zajmijmy się sobą i tym, żebyśmy nie tracili bramek jak ostatni frajerzy.
Nie mam w zwyczaju płakać Po tym co sędziowie odpierdalają co rok w naszych meczach z Legią, moje posty chyba nie powinny nikogo dziwić? Płakać na forum L? Bo zapytałem czy już nie prowadzą akcji #letfootballwin? Żadna napinka - na zapas wole sobie zostawić dobry humor na oglądanie tego meczu w razie powtórek z przeszłości. Lepiej się z tego śmiać, niż po raz kolejny wkvrwiać... W sektorze gości tym razem mnie nie będzie, ale nie mam zamiaru się tu spowiadać, dodać mogę tylko, że w Warszawie byłem nie raz (co oczywiście nie usprawiedliwia tego, że tym razem być tam nie mogę).

Mam nadzieje, że w niedziele nie będę miał okazji do komentowania pracy pana z gwizdkiem w gębie
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując