fialo napisał(a):

Musisz płakać jak mała dziewczynka tu i na forum Legii? Rozumiem na wyjazd zapisany, bo poziom napinki internetowej tak wysoki, ze chyba rozsadzisz sektor gości jak rykniemy jazda z k..?
Zajmijmy się sobą i tym, żebyśmy nie tracili bramek jak ostatni frajerzy.
|
Nie mam w zwyczaju płakać

Po tym co sędziowie odpierdalają co rok w naszych meczach z Legią, moje posty chyba nie powinny nikogo dziwić? Płakać na forum L? Bo zapytałem czy już nie prowadzą akcji #letfootballwin?

Żadna napinka - na zapas wole sobie zostawić dobry humor na oglądanie tego meczu w razie powtórek z przeszłości. Lepiej się z tego śmiać, niż po raz kolejny wkvrwiać... W sektorze gości tym razem mnie nie będzie, ale nie mam zamiaru się tu spowiadać, dodać mogę tylko, że w Warszawie byłem nie raz (co oczywiście nie usprawiedliwia tego, że tym razem być tam nie mogę).
Mam nadzieje, że w niedziele nie będę miał okazji do komentowania pracy pana z gwizdkiem w gębie
