Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 29.05.2015, 16:37
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Mi się marzy wygrana z Legią w 93 minucie. Gola strzela Brożek po 2 metrowym spalonym.
Jemu to już metr przed obrońcami Legii będą gwizdać spalone jak dotknie piłki. W Warszawie nie wystarczyło 0,67 m przed obrońcą i gwizdnęli mu spalonego.
Odpowiedz cytując