arth_ur napisał(a):

|
Mi się marzy wygrana z Legią w 93 minucie. Gola strzela Brożek po 2 metrowym spalonym.
|
Jemu to już metr przed obrońcami Legii będą gwizdać spalone jak dotknie piłki. W Warszawie nie wystarczyło 0,67 m przed obrońcą i gwizdnęli mu spalonego.