|
Ta informacja według mnie jest ważna podbno to ma być zastepca Stilicia jak nie podpiszemy. Według mnie jest dobry (jak grał regularnie) ale nie tej klasy co Stilic.
A piszę ta informacje żeby ktoś nie myślał czasem że w najbliższych dniach podpiszemy znim umowe choć może zobaczymy go na trybunach pod czas meczu Wisły z legła.
Jestem kibicem Wisły wiec nawet mi przezmyśl nie przyszło że ktoś to odbieże że pisze o polityce transferowej legly. - wislakrakow124
|