Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70087
Stary 29.05.2015, 16:00
Ta informacja według mnie jest ważna podbno to ma być zastepca Stilicia jak nie podpiszemy. Według mnie jest dobry (jak grał regularnie) ale nie tej klasy co Stilic.

A piszę ta informacje żeby ktoś nie myślał czasem że w najbliższych dniach podpiszemy znim umowe choć może zobaczymy go na trybunach pod czas meczu Wisły z legła.

Jestem kibicem Wisły wiec nawet mi przezmyśl nie przyszło że ktoś to odbieże że pisze o polityce transferowej legly. - wislakrakow124
Odpowiedz cytując