90minut napisał(a):
Trener Dariusz Wójtowicz odszedł z Sandecji Nowy Sącz - poinformował klub na Twitterze.
Sztab szkoleniowy opuszcza także dotychczasowy asystent Marcin Jałocha. Drużynę do końca sezonu poprowadzi Janusz Świerad.
|
Wszyscy panowie z Wiślacką przeszłością.