shaggy napisał(a):

|
Oczywiście teoretycznie lepiej aby to kuchenki zdobyły MP. Tylko nie akceptuję takiego myślenia że w ostatniej kolejce w meczu Lech - Wisła kibicujemy kuchenkom.
|
Oczywiście - dlatego najlepiej jakby Wisła pokonała w niedzielę Legię, Kuchenkorz wygrał 2 kolejne mecze i do spotkania z Wisłą przystąpił w glorii Mistrza Polski.