Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 29.05.2015, 12:19
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście teoretycznie lepiej aby to kuchenki zdobyły MP. Tylko nie akceptuję takiego myślenia że w ostatniej kolejce w meczu Lech - Wisła kibicujemy kuchenkom.
Oczywiście - dlatego najlepiej jakby Wisła pokonała w niedzielę Legię, Kuchenkorz wygrał 2 kolejne mecze i do spotkania z Wisłą przystąpił w glorii Mistrza Polski.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując