Temat
:
[35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
50
29.05.2015, 11:55
AntyMod
napisał(a):
Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro
? nie za duzy ten zastrzyk pieniedzy dla LetFootballWinow
? ...mysle ze tu nic nie ma wspolnego z kibicowaniem czy lubieniem Amiki , po prostu CHYBA to mniejsze zlo ( chodzi mi o finanse i perspektywe dalszych lat w polskiej pilce)
Oczywiście teoretycznie lepiej aby to kuchenki zdobyły MP. Tylko nie akceptuję takiego myślenia że w ostatniej kolejce w meczu Lech - Wisła kibicujemy kuchenkom.
shaggy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shaggy
Odwiedź stronę domową użytkownika shaggy!
Znajdź inne posty napisane przez shaggy