Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 29.05.2015, 11:55
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro ? nie za duzy ten zastrzyk pieniedzy dla LetFootballWinow ? ...mysle ze tu nic nie ma wspolnego z kibicowaniem czy lubieniem Amiki , po prostu CHYBA to mniejsze zlo ( chodzi mi o finanse i perspektywe dalszych lat w polskiej pilce)
Oczywiście teoretycznie lepiej aby to kuchenki zdobyły MP. Tylko nie akceptuję takiego myślenia że w ostatniej kolejce w meczu Lech - Wisła kibicujemy kuchenkom.
Odpowiedz cytując