fialo napisał(a):

|
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.
|
Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro

? nie za duzy ten zastrzyk pieniedzy dla LetFootballWinow

? ...mysle ze tu nic nie ma wspolnego z kibicowaniem czy lubieniem Amiki , po prostu CHYBA to mniejsze zlo ( chodzi mi o finanse i perspektywe dalszych lat w polskiej pilce)