fialo napisał(a):

|
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.
|
Niestety, ale takie czasy nastały. Powoli staje się to co u pasiastych sąsiadek jest normą. Czyli bardziej chce się zaszkodzić innym niż pomóc swoim. I to jest przykre.
Też nienawidzę 7egłej, ale bez przesady. Żeby podłożyć się sprzedawczykowi z poznania, który sprzedał klubik za kuchenki? No bez jaj.
A co do meczu. Kolejny raz ten pseudo trener berg się kompromituje. Cały kraj widzi wałki, a ten twardo twierdzi, że sędziowie im przeskadzają i ich krzywdzą. Kolejny warszawski paranoik. Niestety, ale ludzie w 7egii nie mają honoru co pokazali już nie raz.
Zwycięstwo jest możliwe, ale niestety znów legia ma jednego ze swoich lepszych rozgrywających z gwizdkiem więc będzie ciężko. Trzeba przyznać, że akcja klubu z oświadczeniem na plus, ale jednocześnie podrażnili pzpn, który pewnie będzie chciał ustawić Wisłe do pionu i pokazać kto rządzi tą sprzedajną ligą.