|
sezon ogorkowy jeszcze sie nie zaczal - wysyp nol nejmow i studentow rumunskich dopiero sie zacznie ...i nie oczekujcie cudow bo nikt o odrobine znanym nazwisku i umiejetnosciach nie przyjdzie grac za darmo .... czeka nas sortowanie 3 lig europejskich albo regionalnych brazylijskich ....mysle ze do konca kariery to Pawel Brozek moze spac spokojnie, znaczacej konkurencji raczej mial nie bedzie
|