Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70076
Stary 29.05.2015, 07:47
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Gdyby niejaki Zając bądz Kościelniak reprezentowali odpowiedni poziom to pewnie by cos grali patrzac na to jak mamy waska kadre.Jednak są za słabi i dlatego nie grają a takie wpychanie ich na siłe do składu ,bo są jedynie młodzi to dla mnie nonsens.Ten zawodnik co przyjechał do nas może akurat odpali ,bo na innych nas nie stać.Przypominam ,że Alvarinho z Zawiszy też został sprowadzony z 3 ligi portugalskiej a w naszej lidze całkiem niezle sobie poczyna.
jasne
przypomnij sobie kto był trenerem Wisły jeszcze do niedawna i jaki ten pan ma zdanie odnośnie dawania szansy młodym piłkarzom

oczywiście że lepiej brać ogóra z III ligi portugalskiej...
super
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując