Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 29.05.2015, 00:16
Stan po ostatniej kolejce:

http://weszlo.com/2015/05/27/nie-ma-...ledow-bledami/

Jak widać puchary byłoby bardzo blisko, gdyby nie nieudolność (chcę wierzyć, że wynika to to tylko z tego) naszych sędziów.
Według subiektywnych ocen weszło zabrano nam 5 punktów, a przykładowo Legii dano 4 - to jest różnica dziewięciu punktów. To się ku*wa w głowie nie mieści.
Odpowiedz cytując