Stan po ostatniej kolejce:
http://weszlo.com/2015/05/27/nie-ma-...ledow-bledami/
Jak widać puchary byłoby bardzo blisko, gdyby nie nieudolność (chcę wierzyć, że wynika to to tylko z tego) naszych sędziów.
Według subiektywnych ocen weszło zabrano nam 5 punktów, a przykładowo Legii dano 4 - to jest różnica dziewięciu punktów. To się ku*wa w głowie nie mieści.