Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70070
Stary 28.05.2015, 21:22
Gdyby niejaki Zając bądz Kościelniak reprezentowali odpowiedni poziom to pewnie by cos grali patrzac na to jak mamy waska kadre.Jednak są za słabi i dlatego nie grają a takie wpychanie ich na siłe do składu ,bo są jedynie młodzi to dla mnie nonsens.Ten zawodnik co przyjechał do nas może akurat odpali ,bo na innych nas nie stać.Przypominam ,że Alvarinho z Zawiszy też został sprowadzony z 3 ligi portugalskiej a w naszej lidze całkiem niezle sobie poczyna.
Odpowiedz cytując