Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.05.2015, 19:15
Legia lepsza? A w czym? Ciężko cokolwiek obstawić bo każdy wynik jest możliwy, ale niech tam 1:3. I raczej trudno mi uwierzyć w te odpuszczone puchary...
Odpowiedz cytując