Temat
:
[35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
40
28.05.2015, 19:15
Legia lepsza? A w czym? Ciężko cokolwiek obstawić bo każdy wynik jest możliwy, ale niech tam 1:3. I raczej trudno mi uwierzyć w te odpuszczone puchary...
mee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mee
Znajdź inne posty napisane przez mee